Poślubieni Pogubieni – ODWOŁANE

///Poślubieni Pogubieni – ODWOŁANE

Melania i Rafał to małżeństwo z 30 letnim stażem. Przestali już dawno się starać i rozmawiać ze sobą życzliwie. W takiej sytuacji potrzeba niewielkiej iskry, by wybuchł pożar o nazwie „rozwód”.
Gdy jednak główny bohater jest wyjątkowo oszczędny, sytuacja może wymknąć się szybko spod kontroli i smutną rzeczywistość zamienić w życiową komedię.

Reżyseria: Karol Stępkowski
Muzyka: Danuta Błażejczyk
Scenariusz: Marzanna Graff
Produkcja: Mam Teatr

W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak

Ze względu na rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca br. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, zaplanowany na 25 kwietnia spektakl teatralny został przeniesiony na niedzielę 27 września br. o godz. 18:00.

Bilety, które Państwo kupili na termin kwietniowy utrzymują swoją ważność. Jeśli kupowaliście Państwo bilety w kasie Domu Kultury, ale nowy termin wrześniowy Państwu nie pasuje, bilety można zwrócić do końca maja br. W związku z tym, że od 16 marca br. nie możemy obsługiwać klientów na miejscu prosimy o wysyłanie maila do dnia 31.05.2020 na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl w celu poinformowania nas o tym fakcie. W mailu prosimy podać imię i nazwisko kupującego oraz numery miejsc biletów, które chcą Państwo zwrócić, a także telefon kontaktowy.

Bilety na komedię dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 24 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00 (kasa od 16 marca br. do odwołania nieczynna). Zachęcamy do kupowania biletów online.