Poligon Kabaretowy

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.
Artyści „Kabaretu na żywo” ruszają w nową trasę!
Zobaczycie nowe i premierowe skecze w świetnym wykonaniu! Rewelacyjna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii!
Poligon Kabaretowy to jedyna w swoim rodzaju impreza, na której możesz zobaczyć, jak powstają skecze, które później będziesz mógł zobaczyć w telewizji i na scenach całej Polski.
Zapraszają:
Ewa Błachnio:
W latach 2000–2014 była członkinią Kabaretu Limo.
Obecnie wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą prowadzi audycję Poliż temat w radiu RMF FM
Kabaret Chyba:
Kabaret Chyba to nie tylko występy estradowe. To także programy w radiu, występy w programach telewizyjnych, felietony do gazet, prowadzenie imprez, organizacja jedynej cyklicznej imprezy kabaretowej we Wrocławiu i wiele innych zajęć.
Kabaret Czesuaf:
Czesuaf – doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania. Prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka.
Wojciech Tremiszewski:
to dramatopisarz, reżyser oraz aktor. Członek byłego Kabaretu Limo. Występował w programach telewizyjnych „I Kto To Mówi?”, „Dzięki Bogu Już Weekend”, „Orłoś Kontra”. W popularnym serialu improwizowanym „Spadkobiercy” wciela się w postać Warrena. Jest także dyrektorem artystycznym jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro – Podaj Wiosło.
Zdolni i Skromni:
stworzony został spontanicznie, zrobił coś, czego się w ogóle nie spodziewaliśmy. Trochę dlatego, że zrobiliśmy to z radości, trochę dlatego, że nudziliśmy się w domach.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy