Paweł Domagała – koncert

Ładowanie Wydarzenia
Zapraszamy na muzyczną podróż z Pawłem Domagałą do krainy Narnii. Koncert w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice odbędzie się w wyjątkowy dzień, ponieważ 18 listopada mija rok od premiery płyty „Narnia”.
Paweł Domagała to człowiek wielu talentów. Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Pawła Domagałę można kojarzyć z takich filmów jak „80 milionów”, „Planeta Singli” czy „Wkręceni”, a w ostatnim czasie również ze spektakularnych dokonań muzycznych.
Na swoim koncie ma cztery albumy studyjne – wydany w 2016 roku „Opowiem Ci o mnie”, dwa lata później – „1984”, w roku 2020 – album „Wracaj”, w 2022 roku – czwarty album „Narnia”.
Wszystko nabrało rozpędu, gdy singiel promujący drugą płytę artysty „Weź nie pytaj” – szybko stał się radiowym hitem. Od tej pory kariera muzyczna Pawła rozwija się na równi z kwitnącą karierą aktorską.
Płyta „Narnia” nawiązuje do ulubionej książki Pawła „Opowieści z Narni” C. S. Lewisa. Premiera płyty odbyła się 18 listopada 2022 roku. W 2023 roku Paweł Domagała podróżuje po Polsce i kontynuuje trasę koncertową „Narnia Tour”, aby utwory z tego albumu miały szansę dotrzeć do odbiorców w całej Polsce.
„Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Krążek poprzedziły trzy single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” i „Po co ten krzyk”. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narni”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem.
Płyta „Narnia” to bardzo osobista podróż, będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest „o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową „Narnię”, w której może rządzić dobro. Jak mówi sam autor: „To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad »Narnią« była równocześnie pracą nad sobą” – opowiada wokalista.
Paweł Domagała zagra dla nas z pewnością magiczny koncert. Będzie to wyjątkowa okazja, aby usłyszeć artystę i poczuć energię piosenek na żywo.
Bilety na koncert dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/ lub w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 80 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą.
UWAGA! W trakcie koncertu używane będzie światło stroboskopowe.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy