Online warsztaty efektywnej nauki i pamięci

//Online warsztaty efektywnej nauki i pamięci
To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na warsztaty efektywnej nauki, pamięci i koncentracji dla ósmoklasistów i licealistów. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju ofertujemy tym razem Państwu warsztaty w trybie ONLINE.

Warsztaty odbęda się w formie 3 spotkań online przez platformę Skype lub Zoom w piątek 27 marca o godz. 16:00-17:30, w sobote 28 marca o godz. 9:30-11:00 oraz w piątek 3 kwietnia 2020r. w godz. 16:00-17:30.

UWAGA! Osoby, która były zapisane na warsztaty w trybie stacjonarnym w sobotę 21.03.2020 nie musza ponownie sie na nie zapisywać. Wystarczy wysłać nam potwierdzenie chęci uczestniczenia w warsztatach online lub rezygnację.

Podczas warsztatów nauczysz się bez wychodzenia z domu jak się uczyć 🙂

Czy przygotowujesz się do matury i chciałbyś zrobić to efektywniej?

Czy masz wrażanie, że Twoja nauka do sprawdzianów to tylko powtarzanie i powtarzanie?

Czy chciałbyś uporządkować proces uczenia się i powtórek?

Czy odnosisz wrażenie, że uczysz się czegoś tylko na chwilę, a później nic już z tego nie pamiętasz?

Czy uważasz, że Twoje notatki są nudne i nie potrafisz z nich korzystać?

Jeśli któraś z odpowiedzi to tak, to to szkolenieBraci Boral jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty prowadzone będą przez eksperta i pasjonata pamięci Bartłomieja Borala w to praktyczny warsztat o tym jak efektywnie się uczyć, jak w końcu dogadać się ze swoją pamięcią oraz jak uporządkować proces notowania i powtarzania wiedzy!

Część pierwsza: jak szybko zapamiętywać?:

krótki pokaz pamięci
test pamięci uczestników szkolenia
jak dogadać się ze swoją pamięcią? Czyli : k*(S+W+P) – klucz do megapamięci
metoda loci – czyli jak wykorzystać przestrzeń w nauce?
Encyklopedia na pamięć – czyli jak uczyć się definicji, trudnych słów i całych zdań i cytatów na pamięć?
Jak szybko i efektywnie uczyć się słówek języków obcych?
Zapamiętywanie tabel – czyli wykorzystanie metody symbolu
Zapamiętywanie wzorów i wartości liczbowych (dziesiątka, PAO, GSP)
Część druga: jak efektywnie notować i powtarzać wiedzę przed egzaminem?

metoda Cornella – jak szybko zmienić swoje notatki na efektywne
po co rysować te krzaczki – czyli prosto i z pasją o mapach myśli
wykorzystanie map myśli w:
porządkowaniu i planowaniu nauki
streszczaniu książek i artykułów
aktywnym powtarzaniu wiedzy
pisaniu wypracowań
prosto o krzywej zapominania i uczenia się, czyli o różnicy pomiędzy powtórką pasywną i aktywną
dlaczego egzaminowanie się jest konieczne?
prowadzący: Bartłomiej Boral – trener rozwoju umysłowego i założyciel Best Brain – szkoły pamięci. Pierwszy w historii reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci (Chiny, Guangzhou 2011), zdobywca 5 złotych medali Mistrzostw Polski, Pamięci federacji WMSC/IAM, rekordzista Polski w zapamiętywaniu ciągu binarnego w 300s., finalista programu The Brain Genialny Umysł, wraz z bratem Tobiaszem autor książki Techniki Zapamiętywania oraz autorskiej metodyki kursu rozwoju umysłowego.

Termin: piątek 27 marca godz. 16:00-17:30, sobota 28 marca godz. 9:30-11:30, piątek 3 kwietnia 2020 r. godz. 16:00-17:30
Miejsce: ONLINE przez portal Skype lub Zoom

Koszt: 199 zł/ 1 osoba. Płatność do 25.03.2020. Dla posiadaczy babickiej Karty Dużej Rodziny udzielamy 20% zniżki (koszt 159 zł). Opłata ze zniżką możliwa tylko po okazaniu karty KDR w sekretariacie/recepcji (obecnie przesłanie zdjęcia karty mailowo na adres kontakt@domkultury-starebabice.pl). Płatność wyłącznie przelewem, za pomocą PAYu przez portal www.strefazajec.pl

Zapisy online przez www.strefazajec.pl