Niepodległa na Fali – gra terenowa na smartfona!

///Niepodległa na Fali – gra terenowa na smartfona!

W tym roku obchodzimy 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej. Z tej okazji Dom Kultury Stare Babice przygotował grę terenową na telefony komórkowe. Wojsko Polskie potrzebuje was aby zwyciężyć z Bolszewikami!
„Niepodległa na Fali” to gra upamiętniająca wkład polskiego radiowywiadu wojskowego w zwycięstwo 1920 roku. Gra przeznaczona jest dla osób w każdym wieku (dzieci 12+, młodzież, rodziny, osoby lubiące aktywny wypoczynek). Podczas rozgrywki będziecie musieli przejść około 3,5 km rozwiązując różne zadania, które zleci wam naczelne dowództwo.
Gra będzie dostępna od 20 września do 20 października. Dla 3 osób z najwyższą liczbą punktów przygotowane są nagrody. Zachęcamy wszystkich was do uczestniczenia w grze. Więcej informacji na plakacie.

Linki:

Regulamin gry Niepodległa na Fali