Moda na Maskę- konkurs

Dom Kultury Stare Babice ogłasza konkurs na wykonanie oryginalnej i wyjątkowej maski ochronnej.

Maska nie musi być tylko praktyczna i zabezpieczać, może być też małym dziełem sztuki, które będzie wyrażać emocje, poprawiać nastrój czy też pasującym do reszty ubioru elementem garderoby.

Chcemy aby udział w konkursie rozbudził wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności twórcze uczestników. Maskę można wykonać dowolną techniką. Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować i wykonać maskę, a już gotową zaprezentować na sobie podczas Dnia Otwartego Domu Kultury dnia 05 września 2020r. Zgłoszeniem do konkursu będzie zdjęcie wykonane tego dnia w godzinach:14:00- 17:00 w miejscu wyznaczonym przez DK Stare Babice oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który każdy uczestnik otrzyma w punkcie robienia zdjęć. Przewidzieliśmy nagrody dla dwóch uczestników najlepszych prac, tj.: jedną dla dziecka/ nastolatka (do 17 roku życia), drugą dla osoby dorosłej. Nagrodą dla laureata będzie voucher uprawniający do bezpłatnego skorzystania przez miesiąc z wybranych zajęć grupowych organizowanych przez Dom Kultury Stare Babice w nowym sezonie 2020/2021. Regulamin konkursu w załączniku.

Czekamy tego dnia na Was i na Wasze wyjątkowe „maseczkowe” dzieła!

Regulamin Konkursu pt. Moda na Maskę organizowanego przez Dom Kultury Stare Babice