Mikołajki i Kiermasz Świąteczny

Wójt Gminy Stare Babice – Sławomir Sumka oraz Dyrektor Domu Kultury Stare Babice – Janusz Czaja zapraszają wszystkich małych i dużych 5 grudnia w godz. 14:00-18:00 na plac przed Urzędem Gminy Stare Babice na Mikołajki i Kiermasz Świąteczny. W programie m.in. warsztaty świąteczne i animacje dla dzieci, bajkowy świąteczny musical i spotkanie ze świętym Mikołajem. O radosną atmosferę zadbają Elfy, Śnieżynki i inne postacie bajkowe, które podczas Mikołajek wytworzą energię wspaniałej zabawy. Nie zabraknie też świątecznych piosenek i konkursów dla publiczności. O 15.30 nastąpi uroczyste rozświetlenie choinki, a na zakończenie zapraszamy na wyjątkowy pokaz fireshow w świątecznej oprawie, opowiadający historię pomocników Świętego Mikołaja. Pokaz zawiera bogatą scenografię, która buduje świąteczny nastrój.

Na odwiedzających Kiermasz będą czekały urocze drobiazgi wykonane z wykorzystaniem całej gamy dostępnych technik zdobienia z: filcu, włóczki czy wikliny papierowej. Będą naszyjniki, kolczyki, broszki, swetry, fantazyjne nakrycia głowy, świeczki, wyroby z ceramiki i mnóstwo ozdób świątecznych. Prezentowane na kiermaszu produkty to kawałek serca i pasji twórców zamknięty w wielu godzinach pracy. W spokojnej, przyjaznej atmosferze, przy wymianie wrażeń i doświadczeń będzie można zaopatrzyć się w prawdziwie piękne rzeczy. Liczba wystawców gwarantuje szeroki wybór. Każdy więc ma szansę znaleźć coś, co przypadnie mu do gustu.

Program:

14.00 – 18.00 – warsztaty i animacje dla dzieci