Magiczny Świat Przyjaźni – spektakl dla dzieci

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Za górami, za lasami, w malowniczej Krainie Magii mieszkają 4 urocze Księżniczki, które łączy silna więź przyjaźni. Każda z nich jest wyjątkowa i posiada niezwykły dar.

Gdy Elsa postanawia zorganizować Bajkowy Festiwal, maluje na płótnie swoje przyjaciółki, by te jak najszybciej przybyły jej pomóc w organizacji. I wtedy dzieje się coś nieoczekiwanego… Wieś w Krainie Magii niesie, że od tamtej pory suknia Melody zmieniła swoją barwę z różowej na czarną, a wraz z suknią zmieniła się sama Melody – stała się niemiła i okrutna. I choć Przyjaciółki próbowały zrozumieć co się stało i czekały na nią w dniu Bajkowego Festiwalu, Melody nie zjawiła się…

Jak ta historia potoczy się dalej? Czy silna więź przyjaźni przetrwa i Księżniczki odzyskają przyjaciółkę Melody? Kto pojawi się w Krainie Magii, żeby odczarować zły urok i czy będzie to jedyny urok, jaki został rzucony wśród Księżniczek?

Przyjdźcie na nasz spektakl i pomóżcie bohaterom rozwiązać tajemnicze zagadki z Krainy Magii.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia.

Czas trwania: około 55 minut + dodatkowo animacje po spektaklu. Po spektaklu aktorzy wyjdą do dzieci, by zrobić sobie z nimi zdjęcia. Będą również zabawy taneczne, a oprócz tego dodatkowe atrakcje takie jak balonowe zoo, brokatowe tatuaże oraz ścianka do zdjęć.

Cena biletu na spektakl: 55zł

Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.

Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy