Letnia Potańcówka

Zapraszamy na pierwszą w tym sezonie plenerową Letnią Potańcówkę do Wojcieszyna!

Pokażmy światu, że uwolnieni od pandemii potrafimy się wspólnie bawić i cieszyć życiem. Biletem wstępu na Potańcówkę jest uśmiech i radosny nastrój!!!

sobota, 16 lipca 2022 r., godz. 19.00, Teren Rekreacyjny w Wojcieszynie przy ul. Sielskiej

Potańcówka zostanie poprowadzona przez DJ-a i jest otwarta dla wszystkich chętnych niezależnie od ich wieku oraz poziomu tanecznego wtajemniczenia. Będą wspólne tańce pod chmurką do wakacyjnych przebojów i melodii z całego świata.

Impreza taneczna jest organizowana w oparciu o Program profilaktyczny realizowany w Gminie Stare Babice w ramach projektu wakacyjnego „Kulturalne Lato”, którego celem jest rozwijanie alternatywnych i atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i rodzin oraz popularyzowanie ich w społeczności lokalnej gminy Stare Babice.

Podczas imprezy obowiązuje zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu.

Organizatorzy:

Gmina Stare Babice

Dom Kultury Stare Babice

Zapraszamy, będzie się działo!