Letnia Potańcówka

Dobra zabawa oraz świetna atmosfera czekają na tych, którzy wybiorą się na kolejną „Letnią Potańcówkę” pod chmurką w Zielonkach – Parceli!

sobota, 6 sierpnia 2022 r., godz. 19.00, Polana Dwóch Stawów przy ul. Południowej.

Zapraszamy miłośników tańca oraz wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych. Będzie dobra zabawa nie tylko przy współczesnych przebojach rozrywkowych, ale również
z dawnych czasów.

Impreza taneczna jest organizowana w oparciu o Program profilaktyczny realizowany w Gminie Stare Babice w ramach projektu wakacyjnego „Kulturalne Lato”, którego celem jest rozwijanie alternatywnych i atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i rodzin oraz popularyzowanie ich w społeczności lokalnej gminy Stare Babice.

Podczas imprezy obowiązuje zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu.

Organizatorzy:

Gmina Stare Babice