Legenda o Smoku Wawelskim Teatr Prima

Przygody dzielnego Szewczyka, któremu dzięki wrodzonemu sprytowi i pomysłowości udało się pokonać groźnego Smoka. Historia pokazana z ogromną dawką humoru, piękną oprawą muzyczną i wykorzystaniem dużych, kolorowych form plastycznych – niezwykle efektowna lalka imitująca Smoka, lalki typu mupety oraz aktorzy w żywym planie angażujący najmłodszą publiczność do powierzanych im zadań. Każdy z rycerzy walczących ze Smokiem to przedstawiciel innego kraju – kładziemy tu więc nacisk na dydaktyczny aspekt wielokulturowości i różnorodności. Dzięki temu każdy może poczuć się małym bohaterem, który osobiście pomógł Szewczykowi w zwycięstwie nad Smokiem.
Czas trwania: 50 min
Bilety w cenie 5 zł można kupić pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice -zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Kasa czynna pn.- pt. godz. 8:00-16:00.