Kto otworzy drzwi

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Teatr Mewa zaprasza na mocny, humorystyczny i trzymający w napięciu spektakl.
Dwie bohaterki uwięzione w zamkniętej w tajemniczy sposób kostnicy. Nie wiedzą, kto je zamknął, nie wiedzą, co dzieje się na świecie. Ba, nie mają pewności, co do tego, czy świat jeszcze istnieje, a nawet czy same przypadkiem nie umarły. Owe lęki podsycają w nich dodatkowo tajemnicze telefony, od kogoś, kto już nadjeżdża, kto je być może wypuści, być może zabije, być może (ostatecznie) osądzi. To swoisty teatr absurdu, komedia omyłek, albo raczej pomylonych przypuszczeń.
Premiera odbyła się 23 lutego 2019 na scenie Domu Kultury Stare Babice.
Podczas przedstawienia – bezpłatna opieka nad dziećmi w wieku 4-10 lat, dzieci należy wcześniej zgłosić na: zapisy@naszeszczescia.pl

autor: Neda Neżdana
tłumaczenie: Jerzy Czech
Reżyseria: Ludmiła Miłowanowa, Aleksandra Perkowska
Występują: Julia Trębacz, Aleksandra Perkowska

Czas trwania – 60 min

Bilety na spektakl dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 12 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Najnowsze wpisy