Królowa śniegu- Teatr Blaszany Bębenek

„Królowa śniegu” to interpretacja baśni Hansa Christana Andersena o tym samym tytule. Spektakl przedstawia losy zaginionego chłopca i dziewczynki, która za wszelką cenę pragnęła go odnaleźć. Siła przyjaźni i upór w dążeniu do celu, to nie wszystko co możemy tutaj zobaczyć. Podróże małej Gerdy można będzie nie tylko obejrzeć, ale również wziąć w nich czynny udział. Dzieci pomogą dziewczynce pokonać wiele trudności by w końcu odnaleźć najlepszego przyjaciela i uratować go z lodowego pałacu Królowej śniegu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej baśniowej przygody!

Czas trwania: ok. 40 minut.

Bilety w cenie 10 zł można kupić przez portal biletyna.pl pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.
Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.
Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.