Krąg dla osób wspierających uchodźców z Ukrainy

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.
Zaproszenie na krąg dla osób wspierających uchodźców z Ukrainy
Do czego zapraszamy?
Do spotkania, w którym każdy uczestnik będzie mógł wyrazić się oraz usłyszeć inne osoby, które zaangażowały się w pomoc uchodźcom. Spotkanie będzie prowadzone przez doświadczone osoby, które zadbają o atmosferę bezpieczeństwa i szacunku.
Po co to robimy?
Zauważamy w naszym otoczeniu, że osoby, które zaangażowały się w pomoc uchodźcom są często zmęczone, przytłoczone i samotne. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której można podzielić się swoim doświadczeniem i zostać usłyszanym. Z naszego doświadczenia wynika, że przynosi to ulgę, rozluźnienie, poczucie wspólnoty oraz przywraca kreatywność w mierzeniu się z wyzwaniami. Zależy nam na tym, żebyśmy się wspierali wzajemnie w tym maratonie pomagania.
Kogo zapraszamy?
Zapraszamy wszystkie osoby, które wspierają uchodźców i chcą podzielić się swoim doświadczeniem i jednocześnie są ciekawe i gotowe usłyszeć innych.
Jak to wygląda?
Krąg będzie facylitowany – co oznacza, że po każdej wypowiedzi nastąpi odzwierciedlenie głębszego znaczenia, uczuć, potrzeb, aby budować bezpieczeństwo i wzajemne zaufanie. Rolą facylitatorek jest ułatwienie wzajemnego zrozumienia na poziomie wyrażanych emocji i potrzeb oraz głębszych znaczeń, szczególnie wtedy, gdy w wypowiedziach pojawią się oceny czy osądy. Czasem mogą przerywać – z intencją lepszego zrozumienia, usłyszenia wszystkich aspektów, lub z troski o bezpieczeństwo uczestników i trzymania się ustalonych ram spotkania.
Czas i miejsce
13 maja 2022, 19.00-21.00
Klub Mieszkańca Domu Kultury Stare Babice, Polna 40, 05-082 Stare Babice
Wydarzenie jest bezpłatne.
Prowadzące
Anna Tomaszewska-Cichowlas : trenerka komunikacji opartej na empatii, mediatorka w nurcie NVC, trener dziecięcych umiejętności społecznych, terapeutycznie pracuje w oparciu o metodę Internal Family Systems ( praktyk IFS) www.facebook.com/owijalnia
Magda Barańska – oferuję sesje coachingowe, mediacje, szkolenia, facylituję spotkania i kręgi dialogowe z intencją wspierania poczucia sprawczości, przywracania przepływu energii i wypracowywania konkretnych działań; pracuję w oparciu o zasady Nonviolent Communication, Convergent Facilitation, Restorative Circles, Nonviolence, Financial Gift Hub, www.strefaporozumienia.pl
Serdecznie zapraszamy!

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy