Koziołek Matołek i językowa łamigłówka- Teatr Prima

“Koziołek Matołek i językowa łamigłówka”- to interaktywne przedstawienie Teatru Prima, którego akcja rozgrywa się na planie filmowym. Podczas żywiołowej akcji dzieci śledzą przygody nieporadnego Koziołka Matołka, który uczy się ludzkiej mowy i poznaje realne korzyści wynikające z posługiwania się prawidłową polszczyzną. To pretekst, by w formie mądrej, sugestywnej, a czasami śmiesznej i wzruszającej historii przekazać dzieciom wiele cennych treści.

Dowiadujemy się jak ważne i potrzebne w codziennym życiu jest prawidłowe posługiwanie się językiem ojczystym. Jak trudny, różnorodny i ciekawy jest język polski! Wędrujemy wraz z Koziołkiem Matołkiem po wielu zakątkach naszego kraju, od morza po Tatry, po drodze poznając muzykę ludową, gwarę i miejscowe zwyczaje charakterystyczne dla odwiedzanych regionów Polski.

Czas trwania: 50 min

Bilety w cenie 5 zł można kupić pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice -zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Kasa czynna pn.- pt. godz. 8:00-16:00.