Konkurs Literacki „Radiostacja Babice w opowiadaniu”

///Konkurs Literacki „Radiostacja Babice w opowiadaniu”

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież, uczącą się bądź mieszkającą na terenie Gminy Stare Babice do wzięcia udziału w konkursie literackim „Radiostacja Babice w opowiadaniu”.

📣 NAGRODY
👉1 miejsce – 1000 złotych w karcie podarunkowej do Decathlona
👉2 miejsce – 800 złotych w karcie podarunkowej do Decathlona
👉3 miejsce – 600 złotych w karcie podarunkowej do Decathlona
👉najlepsze prace zostaną opublikowane w Gazecie Babickiej!

Konkurs ma na celu:

• pielęgnowanie tradycji związanych z obchodami jubileuszu 100-lecia Radiostacji Transatlantyckiej;
  • pobudzenie aktywności twórczej i kreatywności literackiej wśród dzieci i młodzieży;
  • profilaktykę uzależnień poprzez zaangażowanie dzieci i młodzieży w działalność artystyczną.

W konkursie mogą uczestniczyć dzieci w 3 kategoriach wiekowych:

• dzieci uczęszczające do klas 4 – 6 szkoły podstawowej;
  • dzieci uczęszczające do klas 7 – 8 szkoły podstawowej;
  • młodzież uczęszczająca do szkół ponadpodstawowych, która nie ukończyła 18 roku życia.

W każdej z kategorii wiekowych przewidziane są po 3 miejsca z bardzo atrakcyjnymi nagrodami

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w terminie od 1 do 31 października 2021 roku.

Opowiadania prosimy przysyłać na adres: kontakt@domkultury-starebabice.pl

Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Stare Babice oraz Młodzieżowa Rada Gminy Stare Babice.

Nagrody ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starych Babicach.

Dla ułatwienia zachęcamy do zapoznania się z filmem: https://www.youtube.com/watch?v=pTA99uSjK48

Szczegóły oraz regulamin konkursu: Regulamin konkursu Radiostacja Babice w opowiadaniu 2021