Konkurs Babickie Mamy 2024 – nagrody

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-15 lat.

Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach wiekowych:

• dzieci 6 – 8 lat;
  • dzieci 9 – 12 lat;
  • dzieci 13 – 15 lat.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w terminie od 8 kwietnia do 20 maja 2024 roku

1. Zadaniem konkursowym jest stworzenie portretu swojej Mamy w dowolnej technice plastycznej (np. rysunek, wydzieranka, kolaż, akwarela) wraz z krótkim tekstem na temat Mamy lub poświęconym Mamie (życzenia, opis, wiersz).
  2. Tekst powinien być wkomponowany w pracę plastyczną.
  3. Prace muszą być wykonane przez Uczestnika własnoręcznie, dowolną techniką w formacie A3.
  4. Każdy Uczestnik konkursu może dokonać tylko jednego zgłoszenia.
  5. Zgłoszenie do konkursu polega na wykonaniu wszystkich poniżej wskazanych kroków:
  • dostarczenie oryginału pracy zatytułowanej „Babickie Mamy 2024” do sekretariatu lub recepcji Domu Kultury Stare Babice;
  • podanie na odwrocie pracy informacji o Uczestniku: imię, nazwisko, wiek, a także imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego wraz z adresem mailowym oraz numerem telefonu kontaktowego.

Organizator przewidział po 3 nagrody dla Uczestników najładniejszych i najciekawszych prac w każdej kategorii wiekowej tj.:

• I miejsce – 2 bilety na dowolne wydarzenie (koncert, spektakl teatralny) organizowane przez Dom Kultury Stare Babice. Czas realizacji do 31.10.2024 r.
  • II miejsce – zestaw upominkowy.
  • III miejsce – zestaw upominkowy.

Regulamin konkursu tutaj: https://domkultury-starebabice.pl/wp-content/uploads/2024/04/regulamin-konkursu-Babickie-Mamy-2024.pdf