Odwołany Koncert zespołu „Dziady Kazimierskie”

///Odwołany Koncert zespołu „Dziady Kazimierskie”

KONCERT ODWOŁANY

Koncert zespołu Dziady Kazimierskie

Tak, tak, tak.

Wbrew obiegowym opiniom o unicestwieniu Dziadów przez obiekty latające i do tego nieznane, zapraszamy na prawdziwą rewię dźwięków i czyste pandemiczne szaleństwo!

Zespół to zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Dziady Kazimierskie, choć mieszkają na co dzień pod Kazimierzem, w Warszawie, pałają niegasnącą miłością do tego miasteczka. Przewijające się w ich piosenkach wątki „kazimierskie” mają wymiar uniwersalny. Nie trzeba znać się ani na Kazimierzu Dolnym ani na Kazimierzu Wielkim i Esterce, żeby się doskonale bawić przy ich piosenkach. Niech nikogo nie zdziwi, że o tak małym miasteczku można tyle śpiewać. To miejsce wielokulturowe i wielowymiarowe, pełne tajemnic, legend, ciekawostek i czasoprzestrzennych zawirowań. Nie każdy od razu zrozumie o czym śpiewają Dziady ale każdego wciągnie ich bajkowo magiczna, muzyczna opowieść. To efekt nie tyko doskonałej pod każdym względem muzyki (wybuchowa mieszanka folku, ska, funky i czego tam tylko słuchać sobie zażyczy), ale również osobowości wokalisty zespołu. Włodek Dembowski, znany szerzej fanom muzyki jako „Paprodziad”, wokalista takich grup jak Łąki Łan czy November Project, jest nie tylko głosem na dziadowskich koncertach, ale przejmuje rolę wodzireja, który zręcznie kieruje koncertową przygodą. Koncert Dziadów Kazimierskich jest spektaklem słowno-muzycznym, w którym widzowie i muzycy biorą udział na równych warunkach. „Dziady to nie muzyka, to styl życia” – mówią artyści i swoją dziadowską filozofią zarażają słuchaczy na każdym koncercie.

Bilety na koncert dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/ lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 24 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

W trosce o bezpieczeństwo widzów oraz w związku z dotychczasowymi wytycznymi dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych obowiązuje zajętość maksymalnie 50% miejsc w Sali Widowiskowej. Widzowie będą zajmować co drugie miejsce. Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej.

Obowiązuje:

• dezynfekcja dłoni przy wejściu
  • obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki
  • zachowanie 1,5 m odległości od innych osób

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.