Koncert Woch & Guzik Duo w ramach Kulturalnego Lata

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.
Scena Letnia w Starych Babicach, ul. Rynek 21,
wtorek, 4 lipca 2023 r. godz. 20.00,
Woch & Guzik Duo to dwójka przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki! Od 11 lat grają razem na scenie i tworzą duet gitarowy, który nie stroni również od współpracy z innymi artystami. Spotkali się, studiując na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie i jako zespół odnieśli wiele sukcesów w międzynarodowych konkursach kameralnych.
Jednak najwięcej radości sprawia im kontakt z publicznością i zarażanie miłością do latin jazzu i szeroko pojętej world music. Ich wykonania są pełne tętniących życiem rytmów i śpiewnych melodii pokazujących bogactwo barwy naszych instrumentów.
Mają na koncie debiutancki krążek „One Week in Rio” (wyd. DUX), a od 2021 roku są laureatami programu stypendialnego Fundacji Fabryki Norblina, do którego zostali wybrani spośród kilkuset zgłoszeń, wszystkich gatunków muzycznych z całej Polski.
Efektem współpracy z Fundacją jest najnowszy singiel BAIAO z gościnnym udziałem giganta polskiego jazzu – Markiem Napiórkowskim.
Do swojego projektu zaprosili Kaję Mianowaną – znaną z głównych ról musicalowych wspaniałą wokalistkę (m.in. TM Roma, TM im. D. Baduszkowej w Gdyni, Teatr Wielki w Łodzi), a oprócz tego artystkę otwartą na wiele różnych gatunków muzycznych.
Organizatorzy:
• Gmina Stare Babice
• Dom Kultury Stare Babice
• Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Patronat medialny:
• Gazeta Babicka
Wstęp na koncert jest bezpłatny i dostępny dla całej społeczności lokalnej gminy Stare Babice.
Koncert odbędzie się w ramach projektu wakacyjnego pn. „Kulturalne Lato – stop uzależnieniom” dla dzieci, młodzieży i rodzin wraz z programem profilaktycznym, którego celem jest rozwijanie alternatywnych i atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego bez nałogów i zachowań prowadzących do uzależnień, a także promowanie ich w lokalnej społeczności na terenie gminy Stare Babice.
UWAGA!!!
W przypadku złych warunków atmosferycznych koncert zostanie przeniesiony do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli przy ul. Południowej 2.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy