koncert organizowany przez Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego

Polecamy koncert organizowany przez Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego pod dyrekcją  Mariusza Dżygi w ramach  XVII edycji Festiwalu Muzycznego „W Krainie Chopina”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 grudnia o godzinie 15.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice.

Będzie to spotkanie z zespołem instrumentów dętych blaszanych Kazzma Brass Quintet. Zespół został utworzony przez studentów i absolwentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zrodzona podczas studiów idea wspólnego muzykowania przekształciła się w stałą, ożywioną działalność koncertową. Muzycy na stałe związani są z takimi instytucjami jak Teatr Wielki Opera Narodowa, Orkiestra Polskiego Radia czy Warszawska Orkiestra Kameralna. Podczas niedzielnego koncertu zabrzmią kompozycje T. Albinoniego, J. Pachelbela, S. Moniuszki, P. Czajkowskiego, G. Bizeta i in.

Zespół w składzie:

Bartłomiej Kacperski – trąbka

Mateusz Radke – trąbka

Anna Baran – waltornia

Krzysztof Błażejewski – puzon

Mateusz Sejdak – tuba

Koncert odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Stare Babice

Sławomira Sumki

Dofinansowanie:

Władze Samorządowe Województwa Mazowieckiego

Władze Samorządowe Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Festiwal pod patronatem Starosty Warszawskiego Zachodniego

Wstęp wolny. Liczba miejsc ze względu na aktualnie obowiązujące obostrzenia jest ograniczona.

Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.