Koncert Nasz Jonasz – Kofta znany i nieznany

Projekt „Nasz Jonasz” powstał na bazie tekstów mistrza Jonasza Kofty. Artyści połączyli autorską muzykę oraz ponadczasowe szlagiery Jonasza, którym dodali nowoczesnego brzmienia.
W programie, oprócz autorskich utworów, będzie można usłyszeć takie przeboje jak: „Radość o poranku”, „Jej portret” czy „Z Tobą chcę oglądać świat”.
“Nasz Jonasz – Kofta znany i nieznany” to swego rodzaju muzyczny spektakl, podczas którego, można poznać choć część życia i twórczości ponadczasowego poety i niezwykłego człowieka, jakim był Jonasz Kofta.
Można zarówno się wzruszyć, jak i szczerze uśmiechnąć.
Zapraszamy do przeżycia z nami tej muzycznej podróży.

Wystąpią:
Agata Kujawa – wokal, autorka muzyki
Ariel Suchowiecki – instrumenty klawiszowe, autor muzyki
Adam Pachla – kontrabas/ gitara basowa
Mikołaj Stańko – perkusja

Bilety w cenie 30 zł można kupić pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.
Kasa czynna pn.- pt. godz. 8:00-16:00.
Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.