KOMEDIA prawie kryminalna „Dżunio”

KOMEDIA prawie kryminalna „DŻUNIO”

Gdy w spokojnym apartamentowcu pojawia się nowy sąsiad, warto go poznać. A co jeśli sąsiad jest tajemniczy i nie ma ochoty ujawnić kim jest? Czy w imię bezpieczeństwa innych można naruszyć jego prywatność? Pani Małgosia wie co ma robić, nawet jeśli naraża swoje bezpieczeństwo a nawet…życie. Kim jest Dżunio i co go łączy z Olą Szafirek? Czy Pani Małgosia rozwikła te zagadki?

Premiera: czerwiec 2023

Obsada:

Aleksander Mikołajczak

Marzanna Graff

Julia Pękalska

Sandra Zielińska

Reżyseria: Dorota Bierkowska

Konsultacje reżyserskie: Kristof Kaczmarek,

Scenariusz: Marzanna Graff

Muzyka: Bartek Piasecki

Choreografia: Joanna Mikołajczak

Bilety na komedię dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/  lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 40 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00, środa 10.00 – 18.00.