KINO NA LEŻAKACH FILM „LOT”

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Seans przeniesiony do Sali Widowiskowej Domu Kultury ze względu na wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia opadów atmosferycznych.

 

FILM „LOT” USA 2012, wiek 15+, 2h 18 min.

piątek, 30 czerwca 2023 r. godz. 21.00, dziedziniec przed Domem Kultury Stare Babice, Południowa 2A,

Whip Whitaker (Denzel Washington) jest doświadczonym pilotem. Podczas jednego z rejsów okazuje się, że pilotowany przez niego samolot pasażerski jest niesprawny. Mimo to Whitakerowi udaje się szczęśliwie sprowadzić maszynę na ziemię. Jak w przypadku każdego lądowania awaryjnego, także tym razem rozpoczyna się rutynowe śledztwo. W jego wyniku na światło dzienne wychodzą różne tajemnice. Co tak naprawdę zdarzyło się na pokładzie samolotu? Czy Whitaker jest bohaterem, czy raczej winnym zagrożenia? Pełna niezwykłego napięcia historia pilota, który dokonuje bohaterskiego czynu, a jednocześnie ukrywa ciemne tajemnice i walczy z własnymi demonami.

Organizatorzy:

  • Gmina Stare Babice
  • Dom Kultury Stare Babice
  • Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Patronat medialny:

  • Gazeta Babicka

Wstęp na projekcję film jest bezpłatny.

Kino na leżakach odbędzie się w ramach projektu wakacyjnego pn. „Kulturalne Lato – stop uzależnieniom” dla dzieci, młodzieży i rodzin wraz z programem profilaktycznym, którego celem jest rozwijanie alternatywnych i atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego bez nałogów i zachowań prowadzących do uzależnień, a także promowanie ich w lokalnej społeczności na terenie gminy Stare Babice.

 

UWAGA!!!

W przypadku złych warunków atmosferycznych projekcja filmu zostanie przeniesiona do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli przy ul. Południowej 2.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy