Kino Młodego Widza – ODWOŁANE

//Kino Młodego Widza – ODWOŁANE
To wydarzenie minęło.

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich, musimy ODWOŁAĆ PROJEKCJĘ FILMU

Do zobaczenia!

Serdecznie zapraszamy na filmowe projekcje dla dzieci w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w ramach cyklu Kino Młodego Widza. Dom Kultury Stare Babice przygotowuje dla Was repertuar filmowy przeznaczony dla młodych widzów z naszej gminy. Film na dużym ekranie przy wyśmienitym nagłośnieniu to wyjątkowe chwile dla każdego dziecka. Repertuar jest przygotowywany w taki sposób aby zachęcić młodych widzów i ich rodziców do wspólnego oglądania i spędzania czasu. Tym razem luty to spotkanie z klasyką polskiego filmu dla dzieci.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat repertuaru zapraszamy, aby dołączyć do grupy o nazwie Kino Młodego Widza w Domu Kultury Stare Babice na Facebooku https://www.facebook.com/groups/2129134660649658/ lub do odwiedzenia Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2A (repertuar jest dostępny w gablocie).

Wstęp wolny!!!