KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU – „Za długo Panowie byli grzeczni”

///KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU – „Za długo Panowie byli grzeczni”

Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia! Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret komentuje życie. Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem – jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni?
Za długo panowie byli grzeczni😊

1. Bilety do sprzedaży w cenie 90 zł
  2. Cena biletów z kartą KDR – 72 zł