Kabaret Młodych Panów – Lany Poniedziałek albo „Góro Tsy”

Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, swojski humor, swojska jazda bez trzymanki!!!

Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl, o którym twórcy mówią tak:

To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim”, jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej.

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor).

Janusz Onufrowicz

Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać ( jako reżyser ), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję.

Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania.

Jerzy Bończak

Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje.

Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy „Lany poniedziałek” też będzie się z nami dobrze bawił.

Kabaret Młodych Panów

Bilety na wydarzenie w cenie 100 zł dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/  oraz w sekretariacie lub kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 80 zł. Dla posiadaczy Babickiej Karty  Mieszkańca bilety ze zniżką 10 % tj. 90 zł. Zniżki się nie sumują. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny, Karty Seniora lub Babickiej Karty Mieszkańca. Płatność kartą lub BLIKiem. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00– 18.00.

Link do wydarzenia na FB: