Kabaret Czas Dla Nas

Czas dla nas… czyli muzyka i śmiech Nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń! Trzy piękne kobiety, obdarzone wyjątkowymi głosami, wracają na scenę, aby zrealizować swoje plany zawodowe odłożone… na jakiś czas. Dziś, kiedy ich dzieci są już prawie dorosłe, te Mamy wreszcie mają czas, by odejść od domowych obowiązków i zaprezentować światu swoje długo skrywane talenty. Czas dla nas to wyjątkowy koncert, łączący muzykę operową i jazzową. W spektaklu usłyszymy teksty Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Artura Andrusa i Filipa Jaślara oraz przeboje Giacomo Pucciniego, Fryderyka Chopina, Jerzego Wasowskiego, Seweryna Krajewskiego i Michała Urbaniaka. Ten koncert to dużo wspaniałej, świetnie wykonanej muzyki, elegancki żart oraz kobiece refleksje na temat Ligi Mistrzów, damskich torebek, markowych butów i sposobów na chandrę. Widzowie znajdą w nim odpowiedzi m.in. na następujące pytania: – dlaczego jazz jeszcze nigdy nie był tak popularny, a największe arie operowe pisane są współcześnie? – co zrobić, gdy zgubimy samochód? – w czym może nam pomóc Wujek Google? – kiedy jest spalony? To również spektakl komediowy, przygotowany wspólnie z muzykami popularnej Grupy MoCarta. Panowie z kwartetu nie są, co prawda, obecni na scenie, ale za pomocą najnowszych dostępnych technologii akompaniują Paniom, wzbogacając warstwę muzyczną koncertu o brzmienie kwartetu smyczkowego. Czas dla nas kobietom daje nadzieję, mężczyznom klucz do damskich serc, a wszystkim dużo uśmiechu i wzruszeń.

Obsada:

Agnieszka Kowaluk – głos operowy

Dorota Jarema – głos jazzowy

Aneta Jaślar – głos radiowy

Maciek Błaszczyk – instrumenty klawiszowe

Czas trwania: 60 minut bez przerwy

Bilety na komedię dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/  lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 32 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

Kabaret zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.