Hiszpański dla początkujących dorośli

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Zapraszamy na zajęcia z języka hiszpańskiego dla początkujących (dorośli), które będą się odbywały we wtorki w godzinach 18:00-19:00 w Domu Kultury Stare Babice.

Znajomość języka hiszpańskiego otwiera drzwi do poznania niesamowitych krajów, rytmicznej i pełnej treści muzyki, pysznego jedzenia i wspaniałych ludzi. Nieskomplikowana wymowa, a zarazem bogactwo języka, melodyjność i uniwersalność urzeka i pochłania bez reszty.

Eksploracja języka jest jak podróż bez paszportu, namiotu i samolotu. Znajomość języka to przepustka do świadomego podróżowania. Nauka na zajęciach będzie się odbywała na kilku poziomach, których nazwy nawiązują właśnie do podróży, tj:

– Wygodny Turysta

– Odważny Wojażer

– Ambitny Odkrywca

– Dumny Zdobywca.

Naszą ideą jest by po 3 miesiącach oswajania języka czuć się WYGODNIE w słownych potyczkach, natomiast w ciągu kolejnych 3 miesięcy wyginać język jeszcze ODWAŻNIEJ! W kolejnych tygodniach nabierając pewności siebie można sięgnąć po AMBITNIEJSZE wyzwania, aby na końcu DUMNIE ogłosić się zdobywcą językowych umiejętności!

Zajęcia poprowadzi Marta Targońska – absolwentka Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonatka języków obcych, zwłaszcza hiszpańskiego i portugalskiego, zna również angielski, niemiecki, i włoski.

Miłośniczka kultury hiszpańskiej oraz latynoamerykańskiej, a także tańca, w szczególności samby i zumby. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, jest licencjonowanym pilotem wycieczek oraz przewodnikiem warszawskim.

W wolnym czasie maluje i pisze wiersze, wykorzystując szereg pomysłów i swoje kreatywne podejście w nauczaniu dorosłych oraz dzieci.

 

Koszt zajęć: 200 zł/miesiąc (zajęcia 1 raz w tygodniu). Płatności należy dokonywać z góry za dany miesiąc. Zalecamy płatności przez system PayU poprzez portal www.strefazajec.pl lub kartą płatniczą w kasie Domu Kultury Stare Babice. Kasa czynna pn-pt. w godz. 8:00-16:00.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (KDR zaczynająca się od numeru 1432072) i po okazaniu jej w kasie Domu Kultury Stare Babice udzielamy zniżki 20%. tj. koszt zajęć 160 zł/miesiąc.

Zapisy odbywają się wyłącznie online przez http://www.strefazajec.pl/course/view/id/41355

Pierwsze zajęcia odbędą się 4 października 2022 r. jeśli tylko zbierze się minimalna ilość uczestników tj. 5 osób.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Zapraszamy!

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy