Grupa MoCarta wśród Gwiazd

Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki.
J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking.
Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz – wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku.
W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę…
Grupa MoCarta wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.
Bilety na koncert już wkrótce dostępne będą online na https://iframe124.biletyna.pl/ lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 64 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.
W trosce o bezpieczeństwo widzów oraz w związku z aktualnie obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych obowiązuje zajętość maksymalnie 50% miejsc w Sali Widowiskowej. Widzowie będą zajmować co drugie miejsce. Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej.
Obowiązuje:
• dezynfekcja dłoni przy wejściu
• obowiązek zakrywania ust i nosa
• zachowanie 1,5 m odległości od innych osób
Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.