emejsing – Koncert „Zen Nocy Letniej”

UWAGA! Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe i otrzymane alerty Emejsing – Koncert „Zen Nocy Letniej przenosimy na scenę Sali Widowiskowej Dom Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2

emejsing to znakomity, kobiecy zespół wokalny! Mają na swoim koncie niejedną nagrodę i stale rosnąca rzeszę fanów. I trudno się temu dziwić – w końcu jest to „emejsing ekipa, tworząca emejsing dźwięki” – jak same o sobie mówią artystki! Chcecie się przekonać czy tak jest naprawdę? – zapraszamy na bezpłatny koncert „Zen Nocy Letniej” organizowany w ramach Kulturalnego Lata 2022.
Start 5 lipca (wtorek) o godzinie 20.00

Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień – W KAŻDY WTOREK! – na Scenie Letniej odbywać się będą znakomite koncerty i projekcje wyjątkowych, nagradzanych filmów dokumentalnych połączone ze spotkaniami z ich reżyserami.
Do zobaczenia:)