Elfy Trzy – spektakl mikołajkowy

///Elfy Trzy – spektakl mikołajkowy

„Elfy Trzy” to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, prezentujący historię trzech elfów, pełną dobrego humoru, zwrotów akcji i treści wychowawczych. Z pewnością oczaruje młodego widza znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami potrafią rozbawić do łez. Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! Przedstawienie ma charakter musicalowy – pełne jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera edukacyjny morał. W spektaklu pojawi się wyczekiwany św. Mikołaj, który pokaże dzieciom, że warto uczyć się na własnych błędach i wyciągać ze swojego zachowania właściwe wnioski.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat). Jak każde przedstawienie Teatru Kultureska jest to też doskonała rozrywka rodzinna – świetnie bawić będą się także dorośli. Czas trwania:60 min

Tego dnia Teatr Kultureska na scenie sali widowiskowej Domu Kultury Stare Babice wystawi spektakl „Elfy Trzy” dwa razy: o godz. 14:00 i o 17:00.

Cena biletu: 15zł

Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.
Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.
Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.