Dzień Dziecka 2023

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Drogie Dzieci!

Z okazji Waszego święta zapraszamy Was w progi naszego Domu Kultury!

👉 W godzinach 13.00-19.00 zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych dmuchanych zjeżdżalni. Dmuchańce w różnych rozmiarach dostarczą mnóstwa frajdy wszystkim przybyłym dzieciom👧👶🧒

👉 O godzinie 14.00 i 17.00 na żywo, w Sali Widowiskowej Teatr Bajaderka wystawi spektakl pt. „Tiki Rafa. Na końcu świata”. Bilety na spektakl w cenie 30 zł dostępne są pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ lub w kasie Domu Kultury Stare Babice.

👉 Pomiędzy spektaklami w godzinach 15.00- 17.00 zapraszamy Was do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu na dziedzińcu przed Domem Kultury.

WSTĘP WOLNY!

Będą m. in.:

🎈brokatowe tatuaże,

🎈futbol stołowy,

🎈bańki mydlane,

🎈popcorn ,

🎈wata cukrowa.

Strażnicy Straży Gminnej i policjanci Powiatowej Policji w Starych Babicach zadbają o nasze bezpieczeństwo oraz zorganizują mnóstwo konkursów i loterię z nagrodami!

Oj, będzie się działo!

„Tiki Rafa. Na końcu świata” to pełna przygód, morska opowieść o kolorowej kuli ziemskiej! Wiatr kołysze wszystkie fale więc wsiadajmy czym prędzej na pokład przepięknej Tiki Rafy, aby wraz z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią popłynąć w niezapomnianą podróż po wielkich kontynentach! Czekają was niesamowite doznania słuchowe oraz wzrokowe. Szczurek Sznurek opowie dzieciom o ciekawostkach ze świata, a Podróżniczka Mera spełni swoje największe marzenie. Usłyszymy porywające, morskie opowieści oraz historie, które mogą zmrozić krew w żyłach, a wszystko w akompaniamencie śpiewających mew. Młodzi pasażerowie poznają charakterystyczne dla danego kontynentu zwierzęta, zwłaszcza zagrożone gatunki. Ta podróż będzie pełna mądrych morałów i ciekawostek o świecie i ekologii. Dowiemy się, jak możemy wspólnie zadbać o naszą planetę Ziemię!

Razem z Tiki Rafą obierzemy wspólnie kurs… na kraniec świata!

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat). Jak każde przedstawienie Teatru Bajaderka jest to też doskonała rozrywka rodzinna – świetnie bawić będą się także dorośli.

Czas trwania: 60 min

Cena biletu na spektakl: 30zł

Bilety można kupić przez portal biletyna.pl pod linkiem https://iframe124.biletyna.pl/ i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.

Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.

Będzie ciekawie, kolorowo z konkursami i z niespodziankami!…🎁

Czekamy na Was! 🎊🎉

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy