Co ze świętami? – spektakl wielkanocny dla dzieci

Nasi bohaterowie przeniosą nas w do magicznego ogrodu małej dziewczynki Zuzi.

Krzaki, klomby, kwiaty… huśtawka, na której kołysze się kurczak

PIÓREK. Nieopodal, na trawniku, spotkamy kurczaka Żółtka, który będzie grał w szachy… Co

przyniesie przedświąteczny dzień? Czy Zuzia znajdzie tak poszukiwanego Zająca? Kurczaki

zabiorą najmłodszych na wiosenny bal…Sprawdźcie sami co czeka Was w magicznym ogrodzie pełnych

dźwięków, wiosennych piosenek i prostych do zatańczenia choreografii.

Wystąpią:

DZIEWCZYNKA – Zuzia – Agnieszka Mrozińska/Anna Sandowicz

KURCZAK – PIÓREK -Tomasz Błasiak/ Krystian Kukułka

KURCZAK- ŻÓŁTEK – Tomasz Ciachorowski

ZAJĄC – Anna Głogowska

Produkcja – Kulturalne Eventy Katarzyna Piątosa- Kuśmierczyk

Spektakl dla całych rodzin z maluchami od 3 lat.

Bilety w cenie 25 zł można kupić pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.

Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.

Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.