Chodź ze mną na spacer – Spacer szlakiem Radiostacji Babice

///Chodź ze mną na spacer – Spacer szlakiem Radiostacji Babice

W niedzielę 5 września 2021 zapraszamy młodzież 12 lat+ i dorosłych do ponownego wspólnego zwiedzania pozostałości po Radiostacji Babice!

Jarosław Chrapek- specjalista ds. historycznych Domu Kultury Stare Babice oprowadzi Państwa po miejscach, znanych, nieznanych i całkowicie zapomnianych. Opowie wiele ciekawostek o Transansatlantyckiej Stacji Radiotelegraficznej, która  w okresie międzywojennym łączyła Polskę z całym światem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fascynującą historią tego wspaniałego obiektu – największego osiągnięcia radiotechnicznego okresu II Rzeczpospolitej.

Czas trwania zwiedzania: 2h

Miejsce zbiórki: skrzyżowanie przy ul. Radiowej z ul. Leskiego

Trasa: 2 km + powrót

Koszt zajęć: bezpłatne

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem spaceru organizowanego w trakcie zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2, i wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia . W spacerze mogą wziąć udział wyłącznie osoby zdrowe, które przekażą stosowne oświadczenie oprowadzającemu.

Zapisu należy dokonać najpóźniej do 4.09.2021 wyłącznie online przez www.strefazajec.pl

Zwiedzanie odbędzie się 5 września 2021, jak tylko zbierze się minimalna ilość uczestników tj. 6 osób.

Maksymalnie jednorazowo, biorąc pod uwagę aktualne wytyczne reżimu sanitarnego, w zwiedzaniu może uczestniczyć 15 osób.

Zapraszamy osoby powyżej 12 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką dorosłych

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.

Regulamin oprowadzania tutaj

Zapraszamy!