Chodź ze mną na spacer – Spacer Śladem Radiostacji Babice

///Chodź ze mną na spacer – Spacer Śladem Radiostacji Babice

Z powodu nie zebrania się wystarczającej liczby osób, jutrzejszy spacer śladami Radiostacji Babice zostaje odwołany. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu w celu zapisywania się na spacery w innych terminach.

W niedzielę 10 października 2021 zapraszamy młodzież 12 lat+ i dorosłych do ponownego wspólnego zwiedzania pozostałości po Radiostacji Babice!
Jarosław Chrapek- specjalista ds. historycznych Domu Kultury Stare Babice oprowadzi Państwa po miejscach, znanych, nieznanych i całkowicie zapomnianych. Opowie wiele ciekawostek o Transansatlantyckiej Centrali Radiotelegraficznej, która w okresie międzywojennym łączyła Polskę z całym światem.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fascynującą historią tego wspaniałego obiektu – największego osiągnięcia radiotechnicznego okresu II Rzeczpospolitej.
Czas trwania zwiedzania: 2h
Miejsce zbiórki: skrzyżowanie przy ul. Radiowej z ul. Leskiego
Trasa: 2 km + powrót
Koszt zajęć: bezpłatne
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem spaceru organizowanego w trakcie zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2, i wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia . W spacerze mogą wziąć udział wyłącznie osoby zdrowe, które przekażą stosowne oświadczenie oprowadzającemu.
Zapisu należy dokonać najpóźniej do 9.10.2021 wyłącznie online przez https://www.strefazajec.pl/course/view/id/31870
Zwiedzanie odbędzie się 10 października 2021, jak tylko zbierze się minimalna ilość uczestników tj. 6 osób.
Maksymalnie jednorazowo, biorąc pod uwagę aktualne wytyczne reżimu sanitarnego, w zwiedzaniu może uczestniczyć 15 osób.
Zapraszamy osoby powyżej 12 lat. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką dorosłych
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48