Bajove melodie – O kiszkach co marsza grały

///Bajove melodie – O kiszkach co marsza grały

Fundacja Nasze Szczęścia i Pracownia Musicalove zapraszają na kolejne już w tym roku spotkanie z muzyką na żywo:

Bajove Melodie „O kiszkach co marsza grały”
Interaktywne widowisko muzyczne dla dzieci wraz z opiekunami. Dzieci młodsze niż 3 latka wchodzą gratis 🙂

Będzie to zabawna opowieść opowiedziana muzyką na żywo, o przebiegłym wilku, który chce złapać zające… Czy jego niecny plan się uda? Tego dowiemy się już 17.11 o godz.17:00. W tę zabawną historię wprowadzi nas tym razem… perkusja i nasza kochana prowadząca Muzykajki Jola Szyndler-Linette!

Nie może Was tam zabraknąć!

Miejsce: Klub Mieszkańca Domu Kultury ul. Polna 40 Stare Babice (w budynku szkoły podstawowej, wejście na przeciwko bramy wjazdowej, po schodkach w dół)

Kiedy: niedziela 17.11.2019 godzina 17.00

Przedstawienie trwa około 35 minut. Po widowisku będzie czas wolny na zabawę w Klubie i kawę 🙂

Obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona – każdy uczestnik zarówno dziecko jak i rodzic powinien się zarejestrować.

Bilety po 15 zł dostępne na https://evenea.pl/event/naszeszczesciamarsz/

Projekt dofinansowany z budżetu Gminy Stare Babice w ramach projektu Babicki Klub dla rodzin.

Zapraszamy całe rodziny!