Bajkowy Balet – spektakl baletowy dla dzieci

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spektakl „Bajkowy Balet” to próba pokazania najmłodszej widowni kunsztu pięknej sztuki baletowej.
Poznajemy balet od jego bajkowej strony, okazuje się bowiem, że w baletach występuje mnóstwo postaci baśniowych a także magicznych zwierząt. Pani Baletka, pomysłodawczyni i prowadząca koncert odczarowuje powszechne przekonanie o trudności w odbiorze tej sztuki. Balet nie musi być długi i nudny!
Młode baletnice występujące na scenie pomagają w stworzeniu wesołej atmosfery: zobaczymy je jako kotki, małe łabędzie czy rajskie ptaszki. Dorośli artyści, soliści baletu prezentują trudniejsze pas baletowe wcielając się w postaci Kota w Butach, Kopciuszka, Wróżki czy Łabędzicy Odetty.
Muzykę stanowią oryginalne podkłady baletowe, głównie kompozycje Piotra Czajkowskiego. Widzowie podczas spektaklu poznają libretta najsłynniejszych spektakli, dowiadują się jak nazywają się elementy stroju.

Widowisko trwa ok. 45 minut.

Cena biletu na spektakl: 39 zł
Bilety można kupić przez portal biletyna.pl pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/ i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice – zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.
Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Ostatnie wpisy