ODWOŁANE! ANNA I ANNA – Koncert fabularyzowany

///ODWOŁANE! ANNA I ANNA – Koncert fabularyzowany

ODWOŁANE!

Znane i lubiane, a zarazem nowocześnie zaaranżowane i ciekawie zaśpiewane piosenki największych osobowości polskiej estrady, czyli Anny GERMAN i Anny JANTAR, tworzą niesamowity spektakl muzyczny „Anna i Anna”.

Znane piosenki tych dwóch artystek wykonają Martyna Michalak i Joanna Borchardt. Warto podkreślić oryginalną formę sceniczną tego wydarzenia nazwaną przez realizatorów „koncertem fabularyzowanym”, którego reżyserem jest słynny kompozytor i dyrygent – Jarosław BARÓW, który będzie towarzyszył artystkom wraz z 15 osobową orkiestrą. Chociaż od przedwczesnej śmierci Anny German i Anny Jantar minęło już kilkadziesiąt lat, to fenomen niezwykłej popularności tych artystek wciąż trwa. Płyty z kolekcjami ich ponadczasowych złotych przebojów są wciąż chętnie kupowane. W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych były gwiazdami, a ich piosenki – melodyjne i wzruszające, refleksyjne i radosne, pełne zadumy nad ludzkim losem – stały się przysłowiowym lekiem na całe zło – na smutki, tęsknoty i zwątpienia.

Nie tylko te najbardziej popularne, takie jak wibrujące radością „Tyle słońca w całym mieście”, czy „Staruszek świat”, ale także piosenki pełne zadumy, nasycone nostalgicznym smutkiem przemijania jak: „Tylko mnie poproś do tańca”, „Moje największe marzenie”, „Jak w taki dzień deszczowy” i „Nie wierz mi, nie ufaj mi”. Ze scenicznych, ciekawie skomponowanych dialogów wyłoniły się bardziej i mniej znane fragmenty biografii polskich artystek. Poznamy nie tylko ich wspomnienia i historię artystycznych sukcesów, ale także marzenia i plany, które – niestety, nigdy nie zostały zrealizowane… Teraz pozostały zdjęcia, wspomnienia i piosenki, których wciąż nowe pokolenia słuchają z jednakową przyjemnością. Ten koncert na stałe odciśnie swoje piętno w historii polskiej estrady.

Cena biletu: 60 zł

Bilety na koncert dostępne są na stronie www.biletyna.pl pod linkiem: https://iframe124.biletyna.pl/  lub w kasie Domu Kultury Stare Babice.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 48 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn., wt., czw., pt. w godz. 8:00-16:00 i śr. w godz. 10:00-18:00.

W trosce o bezpieczeństwo widzów oraz w związku z aktualnie obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych obowiązuje zajętość maksymalnie 50% miejsc w Sali Widowiskowej. Widzowie będą zajmować co drugie miejsce. Koncert zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej.

Obowiązuje:

• dezynfekcja dłoni przy wejściu
  • obowiązek zakrywania ust i nosa
  • zachowanie 1,5 m odległości od innych osób

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.