Dom Kultury Stare Babice to instytucja kultury powołana przez Gminę Stare Babice w lutym 2018 roku.  Celem statutowym Domu Kultury Stare Babice jest rozpoznawanie, rozbudzanie, zaspokajanie potrzeb i aspiracji kulturalnych społeczeństwa poprzez tworzenie, upowszechnianie, organizowanie oraz promowanie aktywnego i kreatywnego uczestnictwa w kulturze, a także promowanie działalności artystycznej i kulturalnej w gminie Stare Babice.

Dom Kultury Stare Babice to niezwykle nowoczesny obiekt z wspaniale wyposażonymi pracowniami tematycznymi oraz przepiękną salą widowiskową. Pod skrzydłami Domu Kultury Stare Babice znajduje się także Klub Mieszkańca przy ul. Polnej 40 w Starych Babicach.

Przygotowaliśmy szeroką ofertę zajęć oraz warsztatów skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Organizujemy różnorodne, atrakcyjne wydarzenia kulturalne na najwyższym poziomie. Państwa uśmiech i zadowolenie są dla nas priorytetowe!

Zespół pracowników Domu Kultury Stare Babice wraz z Dyrektorem Panem Januszem Czają, pracuje nad stworzeniem wyjątkowego miejsca kulturalnego, do którego będziecie Państwo z przyjemnością przychodzili.

Raport o stanie zapewnienia dostępności