Ważna informacja dotycząca dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zielonkach-Parceli z klas 0-IV!

Jeśli chcecie Państwo, żebyśmy odbierali Państwa dzieci na zajęcia odbywające się w Domu Kultury Stare Babice, prosimy o wypełnienie odpowiedniej zgody (wzór znajduje się na stronie szkoły i poniżej). Po wypełnieniu zgody prosimy o dostarczenie jej do sekretariatu lub recepcji Domu Kultury. W miejscu organizowanych przez…. należy wpisać Dom Kultury Stare Babice. Jeśli zgoda będzie tylko wklejona w dzienniczek ucznia, a nie dotrze do nas nie będziemy wiedzieli, że powinniśmy dziecko odebrać. Zwracamy uwagę, aby podawać, z której klasy jest dziecko. Tylko po dopełnieniu odpowiednich formalności będziemy mogli przyprowadzić Państwa dziecko ze szkoły na zajęcia odbywające się w Domu Kultury. Jeśli dziecko ma skończone 7 lat i posiada zgodę na samodzielne wyjście ze szkoły, może przychodzić bezpośrednio do Domu Kultury na zajęcia.

ZGODA RODZICA NA UDZIAŁ DZIECKA W ZAJĘCIACH POZALEKCYJNYCH

Oferta zajęć organizowanych przez Dom Kultury Stare Babice w sezonie 2019/2020 znajduje się tutaj. Już teraz można zapisywać się na zajęcia. Wystarczy kliknąć poniżej „zapisy na zajęcia online”, a wyświetli się Wam oferta zajęć.

W sezonie 2019/2020 wszystkie zapisy na zajęcia odbywają się online.

zapisy na zajecia online

Kilka wskazówek przy rejestracji:

  1. Rodzic zakłada swój profil.
  2. Profile dzieci dodawane są do profilu opiekuna/rodzica.
  3. Dodając profil dziecka prosimy o podawanie w informacjach kontaktowych telefonu i adresu maila do opiekuna/rodzica a nie do dziecka.
  4. Zwracamy uwagę, że wpisując datę urodzin należy podawać wyłącznie rok i miesiąc w formacie np. 2010-07