Przedstawienie Wiśniowy Sad

Ładowanie wydarzenia
To wydarzenie minęło.

TEATR WOSKRESINNIA PRZEDSTAWIA:

Jedno z najważniejszych dzieł Antoniego Czechowa – „Wiśniowy Sad” – przełożone na język teatru ulicznego. Poruszające widowisko plenerowe z udziałem szczudlarzy, z ruchomą scenografią, żywym ogniem i efektami specjalnymi. Czy rosyjską klasykę można opowiadać w ten sposób? Teatr Woskresinnia swoimi realizacjami udowadnia, że najsłynniejsze teatralne historie są uniwersalne. Ich „Wiśniowy sad” to zachwycające wizualnie oraz wzruszające widowisko, które długo pozostaje w pamięci oczarowanych widzów.

Lwowski Akademicki Teatr Woskresinnia to ukraiński zespół, który zdążył pokazać się m.in. na prestiżowym festiwalu w Edynburgu, a także zebrać najważniejsze nagrody na światowych festiwalach poświęconych sztuce ulicznej.

Przedstawienie odbędzie się 1.09.2019 o godz. 20.00 na placu przed wejściem do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice.

Organizatorami przedstawienia są Dom Kultury Starte Babice oraz Gmina Stare Babice w ramach projektu „Kulturalne Lato”.
Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Gazeta Babicka.