Koncert zespołu Castle Brass

Ładowanie wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Serdecznie zapraszamy do Sali Widowiskowej w Zielonkach-Parceli, ul. Południowa 2 na niesamowity koncert zespołu Castle Brass 1 września o godz. 17.00.

Zespół Instrumentów Dętych Blaszanych Zamku Kórnickiego to kwintet złożony z dwóch trąbek, rogu, puzonu i tuby. Powstał w 1993 roku i początkowo działał pod nazwą Art Brass Ensamble. Na bogaty i bardzo zróżnicowany stylistycznie repertuar zespołu – od muzyki epok Renesansu i Baroku, po kompozycje współczesne – składają się również utwory popularne i rozrywkowe. Castle Brass występuje w zabytkowych wnętrzach pałaców, zamków, dworków oraz w najwspanialszych salach koncertowych w Polsce, a także uświetnia różnorodne uroczystości.

Teraz przyszedł czas na babicką Salę Widowiskową!

Koncert odbędzie się w ramach projektu „Kulturalne Lato”, którego organizatorami są Dom Kultury Stare Babice oraz Gmina Stare Babice.

Patronat Medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Babicka.