Koncert muzyki filmowej Ennio Morricone

///Koncert muzyki filmowej Ennio Morricone
Ładowanie wydarzenia

28 września o godz. 19.00 zapraszamy do świata przepięknej muzyki filmowej Maestro Ennio Morricone.
Wybraliśmy dla Państwa najpiękniejsze utwory z takich filmów jak „Dawno temu w Ameryce”, „Zawodowiec”, „Pewnego razu na dzikim zachodzie”, „Malena”, ” Dobry, zły i brzydki”, „Za kilka dolarów więcej”, czy „Misja”.
Kompozycje światowego mistrza muzyki filmowej w wykonaniu polskich mistrzów muzyki klasycznej!
Koncert wykona Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Jana Lewtaka oraz wspaniali soliści: Magdalena Schabowska – sopran, Joanna Monachowicz – obój, rożek angielski, Maria Lewicka – flet, flet piccolo oraz Danuta Kojro-Pawulska – fortepian.
Melodyjne wokalizy wykonają młodzi muzycy z Chóru Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie pod dyrekcją prof. Wandy Tchórzewskiej – Kapały.

Bilety dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 8 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynnapn.-pt. godz. 8:00-16:00.