Warsztaty artystyczne dla dzieci 8-12 lat

Zapraszamy na regularne warsztaty artystyczne dla dzieci 8-12 lat.

Celem warsztatów artystycznych ich jest wychowanie estetyczne dzieci polegające na kształceniu ich wrażliwości na piękno i rozwój smaku artystycznego. Każde zajęcia inspirowane będą wybranymi problemami zaczerpniętymi z obszaru kultury. Będziemy poznawać różnorodne techniki artystyczne, a także rozwijać indywidualne pasje. Dzieci poznają świat sztuki, będą eksperymentować i rozwijać wyobraźnię.

Wiek uczestników: 8-12 lat
Ilość osób w grupie: 10-12
Termin zajęć: piątek godz. 16:00-17:30
Nabór do grupy trwa,  termin pierwszych zajęć zostanie podany po zapisaniu się minimalnej ilości uczestników.

Czas trwania 1 zajęć: 90 min
Koszt: 30 zł za 1 zajęcia/ 120 zł opłata za 4 zajęcia, zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny 108 zł opłata za 4 zajęcia w miesiącu.

Prowadząca: Agnieszka Idźkowska– grafik, animator warsztatów artystycznych, absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie, Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Przygotowania Pedagogicznego Szkoły Wyższej w Płocku.
Prowadząca warsztaty kreatywne dla dzieci w przedszkolach i szkołach oraz warsztaty plastyczne z programem opartym na wybranych zagadnieniach z historii sztuki oraz warsztatów kreatywno-ekologicznych, bazujących na twórczym wykorzystaniu materiałów uzyskanych z recyclingu.

Jak zapisać się na zajęcia?
• mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
• telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice oraz dokonać płatności za zajęcia.