SALA WIDOWISKOWA

Wyróżnione

 • sob
  24
  Lis
  2018

  Kabaret Skeczów Męczących - 15lecie Kabaretu

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na Kabaret Skeczów Męczących, który wystąpi w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w sobotę 24 listopada br. o godz. 17:00.

  Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

  Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.
  Bilety w cenie 65 zł (parter) i 55 zł ( balkon) dostępne są do kupienia na portalu www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach Parceli. Sekretariat czynny pn.- pt. w godz. 8:00-16:00 (płatność kartą).

  UWAGA! Zniżka dla posiadaczy ogólnopolskiej Karty Seniora, cena biletów na parterze 55 zł. Bilety ze zniżką można kupić wyłącznie w sekretariacie Domu Kultury po okazaniu Karty Seniora.

  ZAPRASZAMY!!!