PERKUSJA

Zapraszamy na indywidualne zajęcia gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych. Program obejmuje zakres wiedzy na temat rytmu i jego roli w muzyce, podstawy oraz doskonalenie techniki gry na zestawie perkusyjnym, congach, bongosach i instrumentach perkusyjnych. Głównym założeniem jest zaznajomienie ucznia z praktyką gry na instrumencie, a przy tym ze specyfiką gry w sekcji rytmicznej, w różnych stylach muzycznych, w zespole lub orkiestrze.

Prowadzący: Arkadiusz Markowski – Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Doskonali swój warsztat regularnie u boku światowej klasy perkusistów i perkusjonistów między innymi Marvin Diz (Kuba), Cezary Konrad, czy Hakim Ludin (Niemcy). Od ponad 20 lat jest członkiem Orkiestry Koncertowej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Uczestniczył w wielu projektach muzycznych, dzięki czemu miał okazję współpracować ze znanymi artystami polskiej sceny rozrywkowej i klasycznej.

Wiek uczestników: 7+
Termin zajęć: wtorki i czwartki w godzinach 15:00-21:00, godzina do ustalenia indywidualnie z sekretariatem Domu Kultury
Czas trwania 1 zajęć: 45 min
Koszt: 54zł za 1 zajęcia. Płatność za miesiąc zajęć z góry. Od 1 stycznia 2019r. zniżka 20% dla posiadaczy babickiej Karty Dużej Rodziny (KDR zaczynająca się od numeru 1432072)tj. 43 zł /1 zajęcia.

Jak zapisać się na zajęcia?

  • mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
  • telefoniczne pod numerem 22 487 18 70

W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika, adres e-mail. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.