PLASTYKA młodzież i dorośli

Zajęcia plastyczne dla młodzieży 14 lat+ oraz dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem osób przygotowujących się do szkoł plastycznych lub na Akademię Sztuk Pięknych.

Zajęcia, na których będziemy uczyć się myślenia plamą, światłocieniem, przedmiotem. Poznamy różnorodne techniki rysunkowe i malarskie, będziemy wydobywać głębię, uczyć się, jak oddawać proporcje, charakter modela, obserwować i analizować przedmiot pod kątem rysunku. Poza pracą nad rzetelnym warsztatem, będziemy nadawać dziełom indywidualny charakter, dbając, by były one ubogacone wrażliwością i niepowtarzalnym punktem widzenia artysty. Czekają nas ćwiczenia z różnych dziedzin sztuki oraz wnikliwe korekty. Spotkania są przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem osób przygotowujących się do szkół i uczelni artystycznych.

Prowadzący: Mateusz Kalinowski– absolwent grafiki na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, na kierunku „multimedia” – i ta nazwa najlepiej charakteryzuje obszar twórczy, którym się zajmuje. Od rysunku i malarstwa, poprzez grafikę tradycyjną i komputerową po poezję i teatr.

Termin zajęć: środa godz. 18:00-20:00
Nabór do grupy trwa. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 3 października br.

Czas trwania 1 zajęć: 120 min
Koszt: 120 zł za 4 zajęcia w miesiącu ( 1 zajęcia 30 zł), zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny 27 zł za 1 zajęcia.

Zajęcia zostaną uruchomione, jak tylko zbierze się odpowiednia ilość uczestników.

Jak zapisać się na zajęcia?
• mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
• telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice oraz dokonać płatności za zajęcia.