WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  18
  Maj
  2019

  Warsztaty stolarskie dla dzieci

  Dom Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-12 lat na warsztaty stolarskie w Domu Kultury Stare Babice!

  Ideą warsztatów stolarskich jest rozwój abstrakcyjnego myślenia, zmysłu technicznego i umiejętności manualnych. Dzieci mają okazję zapoznać się z podstawowymi zasadami pracy z narzędziami stolarskimi, sposobami obróbki drewna i zasadami projektowania. Będziemy ciąć, szlifować, wiercić, wkręcać i zbijać. Oj, będzie się działo! A przy okazji zrobimy piękne przedmioty.

  Podczas warsztatów 18 maja każdy z uczestników wykona własnoręcznie niepowtarzalny obraz z gwoździ i nici.

  Dzieci 7 -12 lat
  Koszt 1,5h warsztatu dla dzieci: 80 zł/ 1 osoba
  Wszystkie materiały w cenie. Dla posiadaczy babickiej Karty Dużej Rodziny udzielamy 20% zniżki (64 zł) .

  Termin: sobota 18 maja 2019, godz. 14:00-15:30 (1,5h)
  Miejsce: pracownia B - Dom Kultury Stare Babice, I piętro

  Jak zapisać się na warsztaty?

  Zapisy online przez STREFA ZAJĘĆ  lub telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
  W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy uczestnika, adres e-mail. Przed warsztatami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Jak zapłacić za warsztaty?
  Płatność należy dokonać do 15 maja poprzez PAYu lub na konto bankowe DK Stare Babice: Warszawski Bank Spółdzielczy nr 60 8015 0004 0036 1781 2030 0001. W sekretariacie/kasie Domu Kultury Stare Babice płatność kartą.
  W tytule przelewu prosimy podać: Imię i nazwisko uczestnika, warsztaty stolarskie 18.05.2019. Ilość miejsc ograniczona. Płatność jest gwarancją miejsca.

  Zapraszamy!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • pt
  05
  Paź
  2018

  Gdybym był bogaczem

  Sala widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Zapraszamy Państwa na wyjątkowe widowisko muzyczne oparte na słynnym światowej sławy musicalu „Skrzypek na dachu”, do którego znakomitą muzykę skomponował  amerykański kompozytor niemieckiego pochodzenia Jerry Bock.

  Historia jest oparta na motywach książki „Dzieje Tewji Mleczarza”.

  Premiera musicalu odbyła się w 1964 roku na Broadwayu i od tej pory musical grany jest non-stop w teatrach muzycznych na całym świecie. Miał również liczne inscenizacje w wielu polskich teatrach muzycznych od Łodzi aż po Gdynię.  Fabuła akcji rozgrywa się w  małej miejscowości Anatewka na terenie carskiej Rosji. Tewje Mleczarz chce wydać za mąż swoje córki. Te jednak odrzucają propozycje swatki i szukają związków z miłości. Tewje ma trudny wybór  czy życie w zgodzie z tradycją postawić ponad szczęście własnych dzieci?

  W muzycznym przedstawieniu nie brakuje humoru żydowskiego i charakterystycznych dla kultury żydowskiej zwyczajów. W Polsce niemal wszystkie teatry muzyczne podejmowały się wystawienia tego musicalu a przeboje jak choćby tytułowy „Gdybym był bogaczem" weszły na stałe do  repertuaru śpiewaków operowych i zawsze z entuzjazmem   przyjmowane są przez publiczność. W przedstawieniu usłyszymy znakomitych aktorów i śpiewaków scen warszawskich oraz poprzez oryginalna scenografię tamtych lat będziemy mogli przenieść się do przedwojennej Anatewki.

  Bilety na ten wyjątkowy muzyczny wieczór  można nabyć w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice oraz na portalu www.biletyna.pl w cenie 30 zł.

  KUP BILET ONLINE

  Serdecznie zapraszamy!