WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  25
  Maj
  2019

  Wydrukuj własny fidget spinner w 3D

  Dom Kultury Stare Babice

  Warsztaty drukowania 3D dla dzieci 8 lat+ oraz młodzieży, czyli WYDRUKUJ własny fidget spinner w 3D.

  Każdy z uczestników zaprojektuje swój własny niepowtarzalny fidget spinner, który potem wydrukujemy na drukarce 3D. Zapewniamy wszelkie materiały, ale prosimy, aby wziąć swój własny laptop!

  Warsztaty z drukowania 3D to świetna okazja do poznania z bliska nowoczesnej technologii jaką jest drukowanie 3D. Zajęcia gwarantują praktyczną naukę, poczucie dumy z samodzielnie zaprojektowanego i wydrukowanego przedmiotu.

  Termin: sobota 25 maja 2019 r. godz. 9:30-11:30

  Miejsce: pracownia Domu Kultury Stare Babice, I piętro

  Koszt: 2h warsztatu: 80 zł/ 1 osoba. Wszystkie materiały w cenie. Dla posiadaczy babickiej Karty Dużej Rodziny udzielamy 20% zniżki (koszt 64 zł).Opłata ze zniżką możliwa tylko osobiście w Domu Kultury po okazaniu karty KDR. Sekretariat czynny pn-pt. w godz. 8:00-16:00. Płatność kartą płatniczą.

  Płatność przelewem na konto Domu Kultury Stare Babice, za pomocą PAYu przez strefę zajęć lub kartą w sekretariacie/kasie Domu Kultury stare Babice (pn-pt. 8:00-16:00).

  Zapisy na warsztaty online. TUTAJ

  Liczba miejsc ograniczona.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • sob
  27
  Paź
  2018

  Spektakl SPEKTRUM

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Dom Kultury Stare Babice zaprasza na niezwykle interesujący i nowatorski spektakl ”SPEKTRUM” w wykonaniu Fundacji Sztukmistrze z Lublina.

  W sobotę 27 października w Sali Widowiskowej Domu Kultury przy ul. Południowej 2 w Zielonkach-Parceli odbęda się dwa spektakle: godz. 16.00 i 19.00

  Spektakl będący formą nowego cyrku, który korzysta z elementów akrobatyki, teatru, żonglerki, pantomimy i iluzji optycznej gościmy dzięki uczestnictwu w projekcie „Teatr Polska”.

  „spektakl bez słów, wykonywany przez czterech performerów o cyrkowym rodowodzie, którzy z niezwykłą precyzją i nieodłącznym umorem z pomocą ruchomych ścianek, piłeczek i obręczy inicjują serię zaskakujących interakcji, które śmieszą i dają do myślenia. Wszystko jest tu niespodzianką, która bawi, ale też rozbudza wyobraźnię i odświeża nasze naturalne, filozoficzne zdziwienie światem. Kapitalny przykład wpływu nowego cyrku na teatr.”

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=5zvc0p8VoWU
  www.sztukmistrze.pl

  UWAGA!!! Bezpłatne wejściówki do pobrania z portalu www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice. Sekretariat czynny pn-pt. godz. 8:00-16:00.

  POBIERZ BILET ONLINE godz. 16:00

  POBIERZ BILET ONLINE godz. 19:00

  ZAPRASZAMY!!!