WYDARZENIA

Wyróżnione

 • nie
  24
  Lut
  2019

  O SMOKU I KRÓLU LENIUCHU

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Zapraszamy w niedzielę 24 lutego 2019 r. do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice na przedstawienie teatralne dla dzieci pt. O SMOKU i KRÓLU LENIUCHU. Odbędą się dwa spektakle: pierwszy o godz. 16:00, drugi o godz. 18:00.

  Król Histeriusz zapada na groźną chorobę zwaną lenistwem. Podwładni gromadzą wszystkich ludzi, którzy mogliby uleczyć ukochanego władcę. Niespodziewanie w zamku pojawia się tajemniczy gość, który wśród publiczności wzbudza salwy śmiechu a przed którym umykają wszyscy dworzanie.
  O SMOKU I KRÓLU LENIUCHU to barwne widowisko, wspaniała zabawa ale i nauka szlachetnych zasad. Spektakl stworzony jest przy interakcji z Najmłodszymi Widzami, dzięki czemu historia zapada na długo w ich pamięci, a muzyka i barwna scenografia przenosi widza w świat baśni.

  OBSADA :
  Katarzyna Słomska
  Emilia Sulej/ Mariola Kuźnik
  Paweł Wiśniewski
  Reżyseria i scenografia:
  Katarzyna SŁOMSKA
  Muzyka i aranżacja:
  Tomasz FRĄCZEK
  Teksty piosenek:
  Agnieszka STRÓŻ

  Bilety w cenie 10 zł dostępne będą wkrótce na www.biletyna.pl oraz z sekretariacie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) bilety ze zniżką 20 % tj. 8 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny. Płatność kartą. Sekretariat czynny pn-pt. godz. 8:00-16:00.

  ZAPRASZAMY!!!